Lyžařská škola  & půjčovna vybavení

Lyžařská škola JAPA Sport

Ať už jste úplný začátečník nebo chcete jen dopilovat techniku lyžování či snowboardingu, jsme tady právě pro Vás. Mnoholeté zkušenosti, kvalifikovaný personál, nejmodernější výukové metody. Výuka probíhá denně od 9:00 do 16:00. Po domluvě od 17:00 do 20:00. Individuální nebo skupinová výuka. Lyžařské kurzy pro děti i dospělé.

Půjčovna lyží a snowboardů

Nejmodernější zimní vybavení na Vás čeká přímo v areálu. Pomůžeme Vám vybrat vybavení  na míru. Nemusíte se tahat se svou výbavou. K nám dojdete pohodlně v  teniskách a my Vás vybavíme.

Restaurace & parking

Restaurace a občerstvení

Součástí Chaty pod Lysou je stylová restaurace s kapacitou 50 míst, která vám poskytne příjemné posezení v zimní výzdobě včetně rozpáleného krbu.

V restauraci najdete bohatou nabídku ať už z denního menu, tak i stálého jídelního lístku. Příjemný personál vám také rád připraví horké zimní nápoje.

Naprosto výjimečné prostředí je i naše terasa, kde máme party stan s ohřívači a venkovní ohniště, kde se můžete ohřát u svařáku a zatancovat si u venkovní muziky.

Pro děti je k dispozici náš zábavný a přátelský maskot „Maleňák“, se kterým vám určitě nesmí chybět foto.

Parkování

Areál je dobře dostupný autem, parkování je zpoplatněno jednotným parkovným 100 Kč za den. Parkovací lístek si můžete v restauraci proměnit za lahodný Maleňákův svařák.

Pro návštěvníky lze využít parkoviště P1 a P2. P3 je vyhrazeno pouze pro ubytované hosty.

Ubytování

Pension Chata pod Lysou

Pension je nově postaven v moderním přírodním stylu zcela zapadajícím do okolní krajiny a je dostupný pro celoroční pobyty. Svou polohou přímo ve SKI areálu je pension perfektním místem pro zimní dovolenou, avšak i v jiném ročním období si přijdete na své, jelikož okolí nabízí řadu aktivit a možností výletů. Ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích (některé s možností přistýlky).

Část pokojů má výhled na sjezdovku, část oken směřuje do okolní přírody. Postele ve všech pokojích lze upravit na typ twin – oddělená lůžka a téměř v každém pokoji je možnost přistýlky. Chata pod Lysou nabízí ubytování rodinám s dětmi stejně jako účastníkům firemních setkání či rodinných oslav. K dispozici je i letní venkovní bazén, který zpříjemní pobyt hlavně pro rodiny s dětmi.

Roubenka pod Lysou

Roubenka je součástí našeho lyžařského a turistického areálu SKI Malenovice. Nachází se na klidném místě, přímo na sjezdovce na úpatí Lysé hory v obci Malenovice. Fantastické výhledy do údolí a na panorama Beskyd vás zaručeně okouzlí.

Kapacita je až 12 osob ve 3 samostatných ložnicích. K dispozici jsou dvě samostatné koupelny, každá se sprchovým koutem a WC. Roubenka má také plně vybavenou kuchyň včetně myčky nádobí, varné desky a kávovaru. K dispozici je rovněž infrasauna, LED TV, bezplatné wi-fi připojení. Venkovní terasa s posezením a výhledem na Beskydy. Parkování je zajištěno přímo u chaty.