Pension je nově postaven v moderním přírodním stylu zcela zapadajícím do okolní krajiny a je dostupný pro celoroční pobyty. Svou polohou přímo ve SKI areálu je pension perfektním místem pro zimní dovolenou, avšak i v jiném ročním období si přijdete na své, jelikož okolí nabízí řadu aktivit a možností výletů. Ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích (některé s možností přistýlky).

SKIBUS – tel. 731 055 731 – provoz o víkendu

Vše pro Vaše pohodlí a snadnou cestu k nám.

Také letos Vám nabídneme možnost využít skibus jezdící od „Rajské“ téměř až na sjezdovku. Skibus bude fungovat stylem „pendl“ a o podrobnostech k jeho provozu vás budeme včas informovat. Sledujte prosím naše weby. Těšíme se na vás.

Tým SKI Malenovice

Ať už jste úplný začátečník nebo chcete jen dopilovat techniku lyžování či snowboardingu, jsme tady právě pro Vás. Mnoholeté zkušenosti, kvalifikovaný personál, nejmodernější výukové metody. Výuka probíhá denně od 9:00- 16:00. Po domluvě od 17:30-20:30. Individuální nebo skupinová výuka. Lyžařské kurzy pro děti i dospělé.

Půjčovna a prodejna lyží a snowboardů

Nejmodernější zimní vybavení na Vás čeká přímo v areálu. Pomůžeme Vám vybrat vybavení  na míru. Nemusíte se tahat se svou výbavou. K nám dojdete pohodlně v  teniskách a my Vás vybavíme.